Even voorstellen

Refill Coffee Service is een familiebedrijf. De lijnen in ons bedrijf zijn kort. Heel kort. Jij krijgt altijd de juiste persoon te spreken.Je wordt eerder geholpen. Wij draaien op persoonlijk contact, en daarmee op persoonlijk vertrouwen.


Roderick Pol

Hobbies: Tennis en skiën

Goed in: Varen

roderick@refill.nl

Froukje Janssen

Hobbies: Gezelligheid in de breedste zin van het woord

Goed in: Ramen wassen 

froukje@refill.nl

Jora Drummen

Hobbies: DJ'en en nieuwe plekken ontdekken

Goed in: De tent afbreken

jora@refill.nl

Roy Verheijen

Hobbies: Schutterij en wandelen

Goed in: Fluiten en L1 kwissen

service@refill.nl

Jeroen Hoogland

Hobbies: Alles uit elkaar halen

Goed in: Alles ook weer in elkaar krijgen.

service@refill.nl

Nick Luining

Hobbies: Snooker en honden trainen

Goed in: Op buik slapen en kennis van speciaalbieren

nick@refill.nl

Lisa Jeurninck

Hobbies: Concerten en festivals bezoeken

Goed in: Spelletjes

lisa@refill.nl
magnifiercross