Even voorstellen

Refill Coffee Service is een familiebedrijf.
De lijnen in ons bedrijf zijn kort. Heel kort. Jij krijgt altijd de juiste persoon te spreken. 
Je wordt eerder geholpen. Wij draaien op persoonlijk contact, en daarmee op persoonlijk vertrouwen.

Roderick Pol

Hobbies: Tennis en skiën 
Goed in: Varen
roderick@refill.nl

Froukje Janssen

Hobbies: Gezelligheid in de breedste zin van het woord
Goed in: Ramen wassen
froukje@refill.nl

Roy Verheijen

Hobbies: Schutterij en wandelen
Goed in: Fluiten en L1 kwissen
roy@refill.nl

Nick Luining

Hobbies: Snooker en honden trainen.
Goed in: Op buik slapen en kennis van speciaalbieren
nick@refill.nl

Tamara Slangen

Hobbies: Badminton en motorrijden
Goed in: Zo lang mogelijk wachten met tanken, soms nét te lang.
tamara@refill.nl

Marc Willems

Hobbies: Sporten met 3e helft
Goed in: Bokkepootjes en vrijdagmiddaglunch verzorgen
marc@refill.nl
Refill Coffee Service
Notaris Ruttenlaan 15
6093 CP Heythuysen
Nederland
Klantinformatie
Regionale speler
Website laten maken door Bureau Magneet - Online marketing
magnifiercross
× Hoe kan ik je helpen?