Even voorstellen

Koffie is te belangrijk om niet over na te denken. Tegelijkertijd wil je niet ook nog eens over je koffie hoeven nadenken. Koffie moet gewoon geregeld zijn, en goed. Daarom is het kiezen van een nieuwe koffieleverancier belangrijk. Maar waar moet je op letten?

Roderick Pol

Hobbies: Tennis en skiën 
Goed in: Varen
roderick@refill.nl

Froukje Janssen

Hobbies: Gezelligheid in de breedste zin van het woord
Goed in: Ramen wassen
froukje@refill.nl

Roy Verheijen

Hobbies: Schutterij en wandelen
Goed in: Fluiten en L1 kwissen
roy@refill.nl

Nick Luining

Hobbies: Snooker en honden trainen.
Goed in: Op buik slapen en kennis van speciaalbieren
nick@refill.nl

Tamara Slangen

Hobbies: Badminton en motorrijden
Goed in: Zo lang mogelijk wachten met tanken, soms nét te lang.
tamara@refill.nl

Marc Willems

Hobbies: Sporten met 3e helft
Goed in: Bokkepootjes en vrijdagmiddaglunch verzorgen
marc@refill.nl
Refill Coffee Service
Notaris Ruttenlaan 15
6093 CP Heythuysen
Nederland
Klantinformatie
Regionale speler
magnifiercross